7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye
Geceleri çalışan kuryelerimiz acil ilaç ihtiyaçlarınızda hizmetinizdedir. Moto kurye hızı ile ihtiyacınız olan acil ilaçları nöbetçi eczane aramadan ayağınıza kadar getiriyoruz.

Sarıyer İlaç Kurye        

Sarıyer kurye olarak bünyemizde birden fazla kurye seçenek hizmetini barındırmaktayız. Bunlardan en önemlisi ve cankurtaran şeklinde tanımlayabileceğimiz İlaç Kurye hizmet seçeneğimizdir. Talep ve istekler doğrultusunda açmış olduğumuz bu kurye hizmetimi günün her saati ve haftanın her günü sizler için her zaman açıktır. Yani 7/24 ilaç kuryemize ulaşabilirsiniz bu şekilde istediğiniz ve acil olan ilaçlarınızın alımını ve ulaştırılmasını sizlere yapabiliyoruz. Nöbetçi eczane bulamıyorsanız, veya eczanede aradığınız ilaç yoksa ve başka bir semtten ilaç almaya vaktiniz ve arabanız yoksa bu noktada can kurtaran olarak imdadınıza bizler yetişmekteyiz. Bizleri arayarak ilaç kuryemizden faydalanmak istediğinizi söylemeniz yeterli olmaktadır, size en yakın kurye çalışanımız, ilacınızı diğer bir semtten hızlı bir şekilde alarak size teslim etmektedir.

Hizmette Sınır Tanımayan Kurye

Reçeteli olan ilaçlarınızın alınımını da yine Sarıyer moto kurye olarak sağalmaktayız. Kuryemiz, aldığı ilacı fişi ile getirerek sizlere teslim etmektedir. Bu hizmetimizden faydalanmanız için bizlerce iletişim kurmalı ve adresinizi bizlere iletmelisiniz. İletişim bilgilerimiz sitemizde yer almaktadır. İstediğiniz saatte ve günde arayabilir, hizmet talep edebilirsiniz. İlaç kuryelerimizin fiyatları sunmuş olduğumuz ek hizmet kalitesi dahilinde diğer hizmetlerimden biraz daha farklılık arz etmektedir. Bunun nedeni günün her saatinde bu hizmeti sizlere sunmamızdan, yağmur, kar, çamur demeden başka bir semtten ilaçlarınızı size hızlı bir şekilde teslim etmemizden kaynaklanmaktadır. Konu sağlık olduğundan bizler bu noktada sizlere en cazip fiyatları sunmaktayız. Fiyat bilgisi almak için yine iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı İlaç Kurye Hizmeti Hakkında

Sarıyer motor kurye çalışanlarımız acil ilaç kuryemizin tüm hizmetlerini resmi bir şekilde yürütmektedir. Orijinal fiş sistemi ile çalışmaktayız. Sarıyer kuryemiz, Sarıyer semtinde hizmet vermektedir ve gece ilaç kuryemizden faydalanmak isteyen tüm herkes için kuryelerimiz hazır olarak bekletilmektedir. Eczanelerin de aynı şekilde müşterilerinin tüm ilaç isteklerini karşılamak istediklerini düşündüğümüzde, eczanelerde olmayan bir ilacı diğer eczane yetkililerinden alarak, diğer bir eczaneye hızlı bir şekilde teslimatını yapmaktayız. Hizmette sınır tanımayan kurye anlayışımız ile sizleri bekliyoruz.